5 Kroków do Waszego Wesela z Naturą!

1. Dobrze Was tu widzieć – napiszcie do nas!

Wiecie, kiedy będzie Wasze wesele, macie już nawet zarezerwowaną salę, ale teraz pojawia się pytanie spędzające sen z powiek: co dalej? Koniec z tym! Wasze wesele będzie z naturą! Rozejrzyjcie się po naszej stronie lub Instagramie.

dekoracje wesele, wesele z naturą, kwiaty ślub, kwiaty wesele, dekoracje poznań, organizacja wesela, ślub krok po kroku

fot. Ślubne Studio

Napiszcie do nas:

 
 

Odezwiemy się z radością i wyślemy Wam naszą ofertą ogólną! Do napisania!

fot. Ślubne Studio

2. Zapoznanie z ofertą i umówienie spotkania

Kiedy napiszecie nam, że jesteście zainteresowani współpracą – umówimy się na spotkanie. Nie ma dla nas granic, więc może się ono odbyć stacjonarnie w okolicach Poznania lub zdalnie – wszystko zależy od Was!

fot. Ślubne Studio

3. Od marzeń do rzeczywistości: Pierwsze spotkanie z wizją wesela

Teraz nadszedł czas, abyście opowiedzieli nam o swojej wizji wydarzenia. Jeśli jednak nie macie jeszcze konkretnego pomysłu, nie martwcie się. Czasami najlepsze koncepcje rodzą się w trakcie rozmowy albo w podróży na nią – nie żartujemy, naprawdę tak było!

Ceglarnia, fot. Niewidki

Zdążymy się trochę zapoznać z tym, co lubicie i co Wam w duszy gra. Zainspirujemy się, zapiszemy pomysły i stworzymy coś naprawdę pięknego!

4. Dopinamy wizję i ostatnie szczegóły!

Po spotkaniu i zebraniu wszystkich pomysłów, przygotujemy dla Was wycenę zaplanowanych dekoracji. Po jej zaakceptowaniu, podpiszemy umowę i zaczniemy najdłuższy czas… oczekiwania na najważniejszy dzień. Oczywiście, jesteśmy otwarci na drobne poprawki i dopracowanie szczegółów realizacji!

fot. Ślubne Studio

Ceglarnia, fot. Niewidki

To też czas dla nas, aby zadbać o wszystkie niezbędne elementy, które tworzą dekoracje – współpraca z drukarnią, wypożyczalnią czy fotografem uwieczniającym nasze realizacje!

5. Magia za kulisami - realizacja Waszego wydarzenia!

Dzień realizacji to moment, na który pracowaliśmy razem przez wiele tygodni i miesięcy. To najdłuższy, ale również najbardziej satysfakcjonujący dzień. To ogrom przygotowań, zaangażowania wielu osób i dbałości o szczegóły, aby wszystko odbyło się zgodnie z Waszymi oczekiwaniami.

fot. Ślubne Studio

fot. Niewidki

Najczęściej zaczynamy dzień od wschodu słońca padającego na zapakowanego busa z elementami dekoracji, konstrukcji czy narzędzi do montażu. Potem szybki transport na zapierające dech targi świeżych kwiatów i meldujemy się na miejscu realizacji. Wraz z naszym zespołem robimy… dosłownie wszystko, co zaplanowaliśmy, a dodatkowo wkładamy w to nasze serca.

Ceglarnia, fot. Niewidki

Mrugając okiem, okazuje się, że mija kilka godzin, a gdzie się nie obejrzymy – przestrzeń wypełniają kwiaty, konstrukcje czy subtelne dodatki. Powierzamy to już w Wasze ręce, gdzie marzenia i nasza praca spotykają się, tworząc niezapomniane chwile.

Ceglarnia, fot. Niewidki

Szukacie dekoracji na ślub i wesele?

kwiaty na slub, kwiaty na ślub, kwiat na ślub, kwiaty do bukietu, bukiety slubne, bukiet na slub, kwiaty na bukiet ślubny, dekoracje ślubne, dekoracje ślubno weselne, dekoracja sali weselnej, jakie kwiaty na wesele, dekoracja stołu wesele, dekoracje wesele, jakie kwiaty ślub, florysta, szkolenia florystyczne, kwiatowe, warsztaty florystyczne, dekoracje sala weselna, plener wesele

Wyśniliście już, jak będzie wyglądało Wasze wesele albo zastanawiacie się jeszcze nad dekoracjami? Jesteśmy tutaj dla Was!

Zróbcie pierwszy krok do stworzenia magicznego dnia, o którym zawsze marzyliście!

  • napiszcie do nas,
  • zapoznajcie się z ofertą,
  • umówmy spotkanie!

A już na nim razem stworzymy wizję przepięknych dekoracji, które odzwierciedlą Wasze marzenia i uczynią Wasz ślub i wesele niezapomnianym.

Wspólnie uczynimy Waszą wizję rzeczywistością!