Dekoracje ślubne: Warszawa i okolice

Dekoracje kościołów i ceremonii w plenerze

Stworzenie nietuzinkowej dekoracji ślubnej rozpoczyna się od poznania Waszych pasji i marzeń.

Dzięki temu przygotowujemy unikalną dekorację weselną odzwierciedlającą Wasze dopasowanie i charaktery.

Staramy się dobierać kwiaty na ślub w taki sposób, aby poza niepospolitą estetyką, dekoracja zapewniła ogromne pokłady piękna i harmonii.

Dekoracje ślubne z żywych kwiatów

Zaawansowany warsztat florystyczny i zmysł dekoratorski umożliwiają nam przygotowanie oryginalnych propozycji na najważniejszy dzień w Waszym życiu. Zawsze przygotowujemy dekoracje ślubne z żywych kwiatów i roślin ozdobnych.

Pragniemy, żeby dzień Waszego ślubu był wyjątkowy i opływał ogromną subtelnością i delikatnością, którą dodają kwiaty i świeże liście.

Dekoracje ślubne - najpiękniejsze chwile

Ślub to najpiękniejszy dzień w życiu każdego człowieka. Każdy z nas marzy o ceremonii rodem z bajki – niemniej jednak, żeby to się spełniło, wymaga to czasochłonnych przygotowań. Zadań na liście jest wiele, a dekoracji i dodatków jeszcze więcej!

Zapytaj nas o wolne terminy! W razie potrzeby, również w innych kwestiach doradzimy!

Idealne kwiaty na ślub​

Z ogromną pasją tworzymy niecodzienne bukiety ślubne. Komponujemy bukiety, które charakteryzuje delikatność
i subtelność. Zawsze pracujemy na świeżych kwiatach, tworząc nietuzinkowe, bogate kompozycje, które pokochacie!

Zapraszamy serdecznie do kontaktu z nami – chętnie doradzimy Ci przy wyborze bukietu ślubnego i podpowiemy, jak wybrać idealne kwiaty na ślub.

Bukiety ślubne tworzone z pasją

Widok panny młodej z przepięknym bukietem to nieodłączny element każdego ślubu. Kwiaty niebywale komponują się z bajeczną suknią.
Co więcej, bukiet ślubny niesie ze sobą kluczową symbolikę dotyczącą najpiękniejszego dnia w życiu – zwiastuje radość i powodzenie w życiu.

Dlatego też coraz częściej na obrzędzie oczepinowym panie decydują się na rzut bukietem – to wróżba niosąca szczęście i zamążpójście.

Nasza oferta dekoracji ślubnych i organizacji wesel obejmuje Warszawę i okolice.