Dekoracje ślubne Warszawa

Dekoracja sali weselnej

Dekoracje sali ślubnych i kościołów

Stworzenie nietuzinkowej dekoracji ślubnej rozpoczyna się od rozpoznania Waszych pasji i marzeń. Dzięki temu mamy odpowiednie podstawy ku temu, żeby przygotować unikalną dekorację weselną odzwierciedlającą Wasze dopasowanie i charaktery. Staramy się dobierać kwiaty na ślub w taki sposób, aby poza niepospolitą estetyką, dekoracja zapewniła ogromne pokłady harmonii.

Dekoracje ślubne z żywych kwiatów

Zaawansowany warsztat florystyczny i zmysł dekoratorski umożliwiają nam przygotowanie oryginalnych propozycji na najważniejszy dzień w Waszym życiu. Zawsze przygotowujemy dekoracje ślubne z żywych kwiatów i roślin ozdobnych.

Pragniemy, żeby dzień Waszego ślubu był wyjątkowy i opływał ogromną subtelnością i delikatnością, którą dodają kwiaty i świeże liście.

Planujesz ślub w Warszawie lub okolicach i szukasz niebanalnych dekoracji ślubnych?

Organizacja wesel Warszawa i okolice

Ślub to najpiękniejszy dzień w życiu każdego człowieka. Każdy z nas marzy o ceremonii rodem z bajki – niemniej jednak, żeby to się spełniło, wymaga to czasochłonnych przygotowań. Zadań na liście jest wiele – dlatego warto zadbać o posiadanie odpowiedniego zespołu, który pomoże zorganizować i skoordynować Waszą ceremonię. Nasz wedding planner jest do Waszej dyspozycji!

Profesjonalny wedding planner – człowiek od zadań specjalnych

Doświadczony wedding planner Wesele z Naturą w Warszawie oferuje Wam dwojaką pomoc w organizacji wesela: od kompleksowego przygotowania ceremonii, po wsparcie przy pojedynczych kwestiach. Służymy dobrą radą co do wyboru kamerzysty, fotografa, muzyki itp. Ponadto zawsze staramy się pomóc przy podpisywaniu z nimi umów. Dzięki temu zaoszczędzicie swój cenny czas i nerwy. W spokoju będziecie mogli cieszyć się najpiękniejszym dniem w Waszym życiu.
dekoracja sali weselnej
bukiet ślubny

Bukiety ślubne tworzone z pasją

Widok panny młodej z przepięknym bukietem to nieodłączny element każdego ślubu. Kwiaty niebywale komponują się z bajeczną suknią. Co więcej, bukiet ślubny niesie ze sobą kluczową symbolikę dotyczącą najpiękniejszego dnia w życiu – zwiastuje radość i powodzenie w życiu. Dlatego też coraz częściej na obrzędzie oczepinowym panie decydują się na rzut bukietem – to wróżba niosąca szczęście i zamążpójście.

Idealne kwiaty na ślub

Z ogromną pasją tworzymy niecodzienne bukiety ślubne. Tworzymy bukiety, które charakteryzuje delikatność i subtelność. Zawsze pracujemy na świeżych kwiatach, tworząc nietuzinkowe, bogate kompozycje, które pokocha każda panna młoda.

Zapraszamy serdecznie do kontaktu z nami – chętnie doradzimy Ci przy wyborze bukietu ślubnego i podpowiemy, jak wybrać idealne kwiaty na ślub.

Nasza oferta dekoracji ślubnych i organizacji wesel obejmuje Warszawę i okolice.

Wesele z Naturą

ul. Staszica 15, 60-526 Poznań

T E L . 883 023 319
B I U R O @ W E S E L E Z N A T U R A . P L