Bukiety ślubne

bukiet ślubny

Bukiet ślubny ze świeżych kwiatów

Bukiet ślubny jest uzupełnieniem stylizacji Panny Młodej. Jego wygląd i wykonanie są najczęściej spójne z koncepcją całej uroczystości. Zajmujemy się profesjonalnym przygotowywaniem przepięknych bukietów ślubnych. Do prac wykorzystujemy wyłącznie świeże, często sezonowe kwiaty i liście, a także wysokojakościowe elementy, służące do dekoracji.

Każdy bukiet ślubny jest niepowtarzalny, ponieważ przygotowywany w sposób indywidualny dla każdej klientki. Podczas omawiania szczegółów związanych z dekoracją sali weselnej, ustalamy również wygląd bukietu ślubnego.

Nie da się ukryć, że dokładamy wszelkich starań do tego, by dekoracje z kwiatów na wesele oraz bukiety ślubne stanowiły spójną i oryginalną koncepcję, która przypadnie do gustu zarówno Parze Młodej, jak i weselnym gościom. Jeśli jesteś z Poznania lub okolic i szukasz wymarzonego bukietu ślubnego, zapraszamy do współpracy.

Kwiaty na ślub​

Decydując się na współpracę z nami, możesz mieć pewność, że Twój bukiet ślubny zaskoczy Ciebie oraz zaproszonych gości weselnych. Dbamy o to, by ułożone i dobrane przez nas kwiaty pięknie prezentowały się nie tylko na żywo podczas uroczystości, ale także na zdjęciach czy na filmie z wesela.

Bukiet ślubny powinien być dopasowany również do osobowości Panny Młodej. Wykonujemy zarówno ozdobne, efektowne bukiety w mocnych, wyrazistych kolorach, jak i skromne, minimalistyczne kompozycje w pastelowych barwach. Co więcej, pomagamy również w dostosowaniu wielkości wiązanki ślubnej do stylizacji Panny Młodej, dbamy także o odpowiednie i przemyślane ułożenie kompozycji kwiatowych.

bukiet ślubny
bukiet ślubny

Od kilku lat zajmujemy się profesjonalną organizacją oraz dekoracją ślubów i wesel. Decydując się na współpracę z nami, zadbamy nie tylko o oryginalne i przepiękne dekoracje z kwiatów, ale i przygotujemy imponujący bukiet ślubny. Świadczymy usługi na terenie Poznania i okolic.

Wesele z Naturą

ul. Staszica 15, 60-526 Poznań

T E L . 883 023 319
B I U R O @ W E S E L E Z N A T U R A . P L